Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
5/5
Kod proizvoda: 813727
Kao novo
Akcija
Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
5/5
Kod proizvoda: 813727
- 30 %
Kao novo
Na stanju u skladištu 1 kom
Ovaj proizvod trenutno nije moguće dostaviti u tvoju zemlju.
PA zvučnik Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik (Kao novo)
Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
- 30 %
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no...
Eminence BETA-12A-2 PA zvučnik
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no further than the Eminence Beta-12A American Standard Series replacement speaker.
Namena
Vrsta magneta
Ferrite
Svojstva
Otpor
8 Ohm
Snaga (Watt)
250
Snaga
250 W
Raspon frekvencija
43 Hz - 3,8 kHz
Boja
Crna
Akustika
Osetljivost (dB)
98
Osetljivost
98 dB
Dimenzije i težina
Prosek
12"